Przy współpracy z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie ociepleń, stworzyliśmy systemy dedykowane naszym produktom. Cechuje je trwałość połączona z wysoką jakością stosowanych materiałów. Dzięki nim nasi Klienci będą mogli cieszyć się pięknem swoich elewacji przez długie lata.

Więcej...

Modele BIM stwarzają możliwość szybkiego opracowania symulacji różnych wersji projektu, umożliwiając wybranie rozwiązania najbliższego oczekiwaniom inwestora.

Więcej...

Zobacz online lub pobierz nasz najnowszy katalog elewacji.

Więcej...

Kameleon to narzędzie, stworzone z myślą o osobach poszukujących niebanalnych i unikatowych rozwiązań. Kameleon pozwala na łączenie w różnych konfiguracjach i proporcjach kolorów płytek z naszej standardowej oferty i stworzenie tym samym zupełnie nowego unikalnego koloru.

Więcej...

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet modeli daszków, kształtek, parapetów we wszystkich rozmiarach, które w połączeniu z teksturą elewacji pozwolą na stworzenie kompletnej wizualizacji projektowanego obiektu.

Więcej...

Zobacz online lub pobierz naszą najnowszą ulotkę parapetów, schodów i ogrodzeń klinkierowych.

Więcej...

Zobacz online lub pobierz naszą najnowszą ulotkę płytek klinkierowych.

Więcej...

Klinkier Designer to program który stworzyliśmy na potrzeby wykonywania szybkich wizualizacji elewacji z płytką klinkierową. Wystarczy wrzucić zdjęcie budynku lub wizualizację projektu, obrysować wybrany obszar i wybrać kolor płytki.

Więcej...

flyer-yt

 

flyer-fb

 

flyer-im

 

flyer-flag-pl
flyer-flag-en
flyer-flag-ru

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies (w plikach tych zapisywane są moje dane osobowe, służące do analizy mojego zachowania w niniejszym serwisie). Zgoda na przetwarzanie danych przechowywanych w plikach cookies może być w każdej chwili cofnięta poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. Więcej informacji nt. przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym przysługujących uprawnień, znaleźć można w dokumencie Polityka Prywatności.

Zrozumiałem